could not find driver
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client111/web279/web/sys/classes/sysPDOsingle.class.php:63) in /var/www/clients/client111/web279/web/sys/classes/sysPage.class.php on line 415
Про компанію

Про компанію

Юридична компанія «Юрсервіс Консалтинг Компані» була створена в 1994 році.

Компанія забезпечує юридичне та консалтингове супроводження господарської діяльності юридичних та фізичних осіб - підприємців в сферах господарського, банківського, фінансового та податкового права, інвестиційного законодавства й адвокатського супроводу.

Наші фахівці розробляють максимально ефективні для кожного партнера способи ведення господарської діяльності в непростих умовах постійної зміни законодавства та конкурентних правил на ринках. Враховуючи багаторічний досвід юридичної діяльності на українському та зарубіжних ринках, наші партнери можуть розраховувати на професіоналізм і компетентність наших співробітників.

Центральний офіс компанії знаходиться в м.Києві. Власник і директор компанії, з моменту її реєстрації - Коваленко Сергій Вікторович. У своїй діяльності щодо захисту законних інтересів наших клієнтів і партнерів компанія використовує абсолютно всі можливі юридичні і адміністративні заходи по досягненні позитивного результату.

Наша практика

Специфіка суспільно-економічних і правових змін у сьогоднішній Україні найчастіше ставить підприємства і фірми в досить несприятливі для діяльності і розвитку умови. Все частіше юридичні особи опиняються в скрутному становищі з причини недостатньої інформованості та неправильне трактування законодавчих актів через відсутність належної юридичної підтримки. І сьогодні юридичний супровід господарської та фінансової діяльності стає невід'ємною частиною цивілізованих суспільно-правових відносин на Україні.

Також, враховуючи те, що податкове право на Україні являє собою досить молоду, що не сформувалася остаточно галузь права, де норми найчастіше допускають їх неоднозначне тлумачення і застосування, участь фінансового адвоката в діяльності підприємства просто необхідно.

Фахівці компанії "Юрсервіс Консалтинг Компані" забезпечують весь спектр правових послуг у наступних галузях права:

Юридична підтримка господарської діяльності підприємств (абонентська форма обслуговування Послуги адвоката по кримінальних справах, пов'язаних з господарською діяльністю (ст.199-212 Кримінального Кодексу України)
Податкове право (податковий консалтинг, фінансовий консалтинг, оптимізація оподаткування підприємств, оскарження рішень і санкцій податкових органів) Проведення процедури по зняттю санкцій з експортера продукції в порядку ст.37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність підприємств"
Міжнародне приватне право (міжнародний комерційний арбітраж, аналіз міжнародних договорів і угод, захист інвестицій і забезпечення процедури керування) Послуги арбітражного керуючого по банкрутству підприємства і його ліквідації, процедурі санації підприємства та відновлення його платоспроможності
Представництво інтересів підприємств в судових органах, господарських судах, апеляційних судах, цивільних судах Представництво клієнта в державних установах
Вексельний оборот Корпоративне право

Контакти

Зворотній зв'язок:Наші контактні дані:

Адреса:
01021, Україна, м.Київ, вул. Липська, 19/7, оф.14
Телефони:
+38044 253-78-75, +38044 254-04-74
Email:
admin@yurservice.kiev.ua